Firma Aktualności Produkty Projekty Teksty Muzeum Pobierz Kontakt Mapa RSS English
YAC Software Ludzie Spelunka Trybików
  Wróć

Ludzie

Klienci

Ludzie
Michał Trybulec
YAC Software
mtrybulec@yac.com.pl
LinkedIn

Obecnie, jako Manager, Engineering-UK w Alert Logic; szef zespołów Remote Collection Services i Collection Configuration Services.

W latach 2010-2016, Director of Programming w Kynetec (dawniej GfK Animal and Crop Health / GfK Kynetec), UK; odpowiedzialny za software tworzony w firmie (m.in. oprogramowanie analityczne i-map oraz oprogramowanie CRM Vetostat) oraz za przetwarzanie danych z badań panelowych i ciągłych.

W latach 2007-2009 pracował w firmie GG Network (dawniej: Gadu-Gadu) jako GaduSonda Project Manager i Techincal Lead.

Nieco wcześniej, w latach 2005-2007 pracował jako Starszy Inżynier w Motorola Software Group - Poland Software Center. Natomiast w latach 1993-2003, pracował w dziale przetwarzania danych i zespołach badawczych Millward Brown SMG/KRC jako Analityk, Researcher, Starszy Analityk; od 1996 jako IT Director.

Autor i główny programista aplikacji SoftReport Explorer oraz programów: SPSS-2-Excel, YAC Text Recoder, DataGate Suite oraz YAC Press Kit.

Hobby: jaskinie, nurkowanie, grafika, fotografia, podróże, Mizar.
 
 
Marta Trybulec
YAC Market Research
mtrybulec@yac.com.pl
LinkedIn

Obecnie, jako Quality Assurance Director w Kynetec (dawniej GfK Animal and Crop Health / GfK Kynetec), UK. Odpowiedzialna za koordynację projektów ad-hoc, w tym nadzór nad projektami realizowanymi przez firmy zewnętrzne. Ustawianie zasad najlepszych praktyk w zakresie procesów badawczych, projektowania kwestionariuszy i testowania linków. Zarządzanie Działem Fieldworku wraz z zespołem Call Center.

Poprzednio Director of Global Custom DP & Polish Operations, odpowiedzialna za programowanie linków badań i przetwarzanie danych z badań ilościowych.

W latach 2010-2012, jako Senior Business Analyst w Spectrum Consulting, UK.

W latach 2008-2009 pracowała w firmie GG Network (dawniej: Gadu-Gadu) jako GaduSonda Project Manager oraz jako GaduAIR Communication Manager.

Wcześniej, pracowała jako Brand Manager w firmie Felix Polska w latach 2005-2007, w Agros Nova / Sonda w latach 2001-2005 jako Kierownik Badań Marketingowych oraz w Millward Brown SMG/KRC w latach 1993-2001 jako Kierownik Sekcji Wprowadzania Danych i jako Starszy Analityk.

Zna doskonale branżę badań rynkowych jak i różnego typu narzędzia wykorzystywane przez klientów tych projektów.

Hobby: jaskinie, nurkowanie, żeglarstwo, wędkarstwo, kulinaria, literatura fantasy i science fiction.